www.hotel-ubytovani.com
Hotel Štítary Sobol - K hotelu přísluší parkovištěHotel Štítary Sobol -  je k dispozici připojení na internetHotel Štítary Sobol -  je k dispozici letní terasaHotel Štítary Sobol - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Štítary Sobol - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Štítary Sobol - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Hotel Sobol
Vranovská pláž 388, Štítary 67102
Česká Republika
Hotel-Stitary-Sobol@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Sobol ubytování Štítary Aktuální počasí mlha
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Sobol - ubytování Štítary | Vítejte

 
Hotel Štítary Sobol Hotel Sobol se nachází přímo na pláži vranovské přehrady, cca 100 m od jezera a přibližně 4 km od obce Štítary. Oblast Vranov nad Dyjí, uchvátí svou krásou každého díky okolní přírodě. Národní park Podyjí, přímo vybízí k využití volného času, relaxaci a odpočinku.

Ubytování
V kategorii ubytovacích zařízení patří hotel Sobol mezi tříhvězdičkový hotel typu garni. Hotel Sobol Štítary nabízí ubytování o celkové kapacitě 70 lůžek. Ubytování je připraveno ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s výhledem na jezero a lesy. V prvním podlaží jsou dvou a třílůžkové pokoje. Ve druhém podlaží jsou umístěny čtyřlůžkové mezonetové apartmány. Dvoulůžkové pokoje a mezonetové apartmány mají navíc vlastní balkón. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC. Mezonetové apartmány a 3-lůžkové pokoje mají navíc chladničky.

Gastronomie
Snídaně, obědy, večeře i rauty lze po dohodě zajistit přímo v hotelu Sobol nebo ve vinárně a denním baru "U pařezu". V blízkosti hotelu Sobol se nachází samoobsluha anebo je možné se stravovat v přilehlých restauracích.

Služby
V hotelu Sobol je možné pořádat školení, společenské a firemní akce. Přímo v hotelu je pro hosty k dispozici klubovna s plazmovou televizí o kapacitě do 50 míst včetně WiFi připojení k Internetu. Po domluvě je možné zajistit i větší učebnu, vinárnu s krbem, didaktickou techniku, hudební produkce a občerstvení včetně degustace vín. Parkování je pro hotelové hosty zajištěno zdarma přímo u hotelu Sobol. Pro hosty hotelu Sobol je zdarma k dispozici úschovna kol a sportovního náčiní.

Možnosti rekreačního vyžití:
V blízkosti hotelu Sobol je velký výběr stravovacích zařízení, samoobsluhy s potravinami i prodejní stánky s dalším zbožím. Najdete zde hřiště na volejbal, nohejbal, i stolní tenis. Jsou zde půjčovny sportovních potřeb, loděk a surfů. Využít lze tenisové kurty a welnes centrum s vířivkou, saunou a posilovnou v blízkém rekreačním zařízení. Vinařské cyklostezky vedou přes Národní park Podyjí a navazují na cyklostezky v Rakousku. Děti se mohou povozit na vodním tobogánu i vyzkoušet lanové centrum.

Turistické zajímavosti:
Z pláže na Vranovský zámek jezdí turistický vláček. Na Vranovské přehradě jsou výborné podmínky pro rybaření - povolenky lze zakoupit přímo v místě pobytu. Houbaři si přijdou na své, les začíná přímo za areálem. V případě zájmu je možné objednat vyhlídkové plavby. Na pláži o prázdninách promítá letní kino a v místě probíhají zajímavé akce například produkce známých umělců, sportovní turnaje, výlov sektu, závody dračích lodí.